Tytuł artykułu: Szkolny zestaw podręczników
Data Publikacji: 2012-07-12 11:20:05

Przedstawiamy wykaz SZKOLNEGO ZESTAWU PODRĘCZNIKÓW dla Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w CEZ.

Tytuł artykułu: Harmonogram przeprowadzenia egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym
Data Publikacji: 2012-07-04 05:50:38
- SIERPIEŃ 2012 -

dotyczy zdających, którzy przystąpili do egzaminu ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części ustnej lub w części pisemnej, a żaden z egzaminów obowiązkowych nie został im unieważniony.


Egzamin odbędzie się w następujących terminach:

Część pisemna - 21 sierpnia 2012 roku (wtorek), początek godz. 9.00, sale 205, 206.


Część ustna - 21 sierpnia 2012 roku (wtorek), początek godz. 9.00, sala 203.

Informacje o wynikach egzaminu maturalnego przeprowadzonego w terminie poprawkowym, świadectwa dojrzałości wraz z odpisami, będą przekazane zdającym w dniu 13 września 2012 roku. 
Tytuł artykułu: Małysz w CEZ
Data Publikacji: 2012-06-30 18:17:33

W związku z rajdem Baja Carpathia Master Race, na terenie Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli przebywał pan Adam Małysz..

img_7129a

Tytuł artykułu: Świadectwa dojrzałości
Data Publikacji: 2012-06-28 17:31:53
Odbiór świadectw dojrzałości dla absolwentów CEZ w sekretariacie szkoły w dniu 29.06.2012 od godz. 9:00
Tytuł artykułu: Zakończenie roku
Data Publikacji: 2012-06-28 07:23:58
29.06.2012 o godzinie 9:00

w Auli Centrum Edukacji Zawodowej odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012, na które serdecznie zapraszamy.

Po uroczystości zapraszamy do sal:

Lp.

Nazwisko i imię wychowawcy

Klasa

Sala

1

Ciba  Roman

1 2

108

2

Bołotiuch  Robert

1 2/3

111

3

Marek Marzena

1 A

109

4

Surma Barbara

1 BC

101

5

Konopelska Alicja

1 E1

208

6

Bieleń Lidia

1 E2

212

7

Czerska - Pawełek Dorota

1 H

205

8

Rubas - Dębska Gabriela

1 I

206

9

Łoin Jadwiga

2 1/3

103

10

Muszyński Witold

2 2

102

11

Rochowski Piotr

2 A

106

12

Grega-Stendiuch Marzena

2 BF

209

13

Gongolewski Mirosław

2 CG

5

14

Żak Piotr

2 E1

3

15

Katarzyna Budkowska

2 E2

100

16

Wermińska Beata

2 H1

13

17

Bedońska Aneta

2 H2

211

18

Glanert Anna

2 I

207

19

Wójcik Aneta

3 A1

34

20

Żurecka Elżbieta

3 A2

200

21

Głasek Paweł

3 BF

204

22

Brud Tomasz

3 C

11

23

Zawisza Mirosław

3 E1

105

24

Bis Monika

3 E2

104


 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200