37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Darek Gawron

Aktywnie spędzili wakacje nasi nauczyciele przygotowując się do startów w zawodach.

I tak Aneta Wójcik zajęła II miejsce wśród kobiet na dystansie 5 km w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Tropem Wilczym w Bojanowie (15 sierpnia).

Mniej szczęścia miał Piotr Rochowski startując 29 sierpnia w zawodach triatlonowych na dystansie sprinterskim 1/8 Iron Man (475 m pływania + 22,5 km jazdy rowerem + 5,27 km biegu) w Głogowie Małopolskim zajmując w swojej kategorii 4. miejsce. Powetował to sobie 4 września podczas Festiwalu Biegowym Sandomierskim Szlakiem Winiarskim - I miejsce w biegu na ponad 15.

Krótka relacja z ostatniej imprezy tutaj: https://www.facebook.com/100001191153922/videos/1197913624046271

Darek Gawron

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  im. Melchiora Wańkowicza w  Stalowej Woli

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. KEN w Stalowej Woli

STAROSTWO POWIATOWE w Stalowej Woli

ogłaszają

XXI EDYCJĘ  KONKURSU  POETYCKIEGO „ MOJA MAŁA OJCZYZNA”

pod   hasłem:

„GODZINY  PRZY  PIÓRZE”

Patronat nad konkursem sprawuje:

  • Związek Literatów Polskich  Oddział w Rzeszowie
  • Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło w Stalowej Woli

Warunki uczestnictwa:

Konkurs  przeznaczony jest dla młodych twórców powiatu stalowowolskiego i  przebiega  w dwóch  kategoriach wiekowych:    

  • uczniowie klas  IV –VIII szkół podstawowych ;
  • uczniowie szkół ponadpodstawowych.

 

Termin składania  prac : 5 października 2021 roku

 

Zainteresowani udziałem w  konkursie powinni złożyć  dwa  wiersze o tematyce dowolnej /napisane czytelnie na oddzielnych kartkach  - w  pięciu egzemplarzach/.

Prace muszą być  w całości samodzielne (obowiązuje ustawa o prawach autorskich Dz.U. z 23.02.1994 r. Nr 24  poz.83  art. 115 z późn.zm.).

Utwory na wszystkich egzemplarzach (wydrukach) muszą być opatrzone GODŁEM identycznym jak to na kopercie, w której zostaną przesłane (nie wolno ujawniać na kopercie ani przy tekstach właściwych imion i nazwisk, czy szkół, do których uczęszczają uczestnicy).

Każdy uczestnik konkursu powinien ponadto dołączyć do przesyłki konkursowej małą kopertę, na której będzie zapisane jego GODŁO, zaś w środku dane osobowe uczestnika. Potrzebnymi danymi osobowymi są: imię i nazwisko, klasa, nazwa i adres szkoły, telefon kontaktowy.

Nadsyłając prace, autorzy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów niniejszego konkursu.

Do pracy należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie   wizerunku i danych osobowych na potrzeby promocji konkursu na podstawie art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. Prace można składać w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli /budynek Biblioteki   Międzyuczelnianej/  przy ul. ks. J. Popiełuszki 10,  tel. 15 842–10–63 wew. 38  /tam również  można uzyskać szczegółowe informacje uzupełniające/. 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do udostępnienia publikacji mediom i umieszczenia na stronie internetowej biblioteki bez powiadomienia autora.

Najlepsze wiersze uhonorowane zostaną nagrodami; prace oceniać będzie jury  powołane przez organizatorów.  O terminie podsumowania  konkursu, połączonego z wręczeniem nagród, laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.  

Więcej informacji w bibliotece CEZ. Zachęcamy do udziału w konkursie! 

Darek Gawron

 Spotkania rodziców z wychowawcami - 13 września 2021r. o godz. 16:30

Lp.

Klasa

Zawód

Wychowawca

Sala

1

1 I

technik informatyk

Alicja Konopelska

205

2

1 P

technik programista

Aneta Wójcik

206

3

1 EK

technik elektryk/ technik mechatronik

Damian Rycerz

211

4

1 MS

technik mechanik / technik pojazdów samochodowych

Anna Pikula

w innym terminie

5

1FR

technik usług fryzjerskich / technik reklamy

Gabriela Rubas-Dębska

207

6

1kmo

kierowca mechanik / mechanik pojazdów samochodowych / operator obrabiarek skrawających

Marek Żurecki

202

7

2 IP

technik informatyk

Anna Dul

103

8

2 KSP

technik mechatronik/
technik pojazdów samochodowych

Piotr Kręcichwost

w innym terminie

9

2 FRP

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Krzysztof Szczęch

107

10

2 EPP

technik elektryk/
technik programista

Aleksandra Siembida

54W

11

2 koP

kierowca mechanik/ mechanik pojazdów samochodowych/operator obrabiarek skrawających

Agnieszka Jarosz

100

12

3 MS

technik mechanik/technik pojazdów samochodowych

Marzena Grega-Stendiuch

201

13

3 I1

technik informatyk

Barbara Główka-Syp

200

14

3 I2

technik informatyk

Elżbieta Tokarczyk

208

15

3 K

technik mechatronik

Dorota Czerska-Pawełek

105

16

3 FR

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Agnieszka Janiec

30W

17

3 kmo

kierowca mechanik/mechanik pojazdów samochodowych

Jan Bąk

203

18

3 o

operator obrabiarek skrawających

Elżbieta Żurecka

w innym terminie

19

3 KP

technik mechatronik

Barbara Surma

204

20

3 FRP

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Alicja Kotwica

25W

21

3 EPP

technik elektryk/technik programista

Katarzyna Budkowska

109

22

3 IP

technik informatyk

Maria Jabłońska

52W

23

3 MSP

technik mechanik/technik pojazdów samochodowych

Marcin Kowalik

212

24

3 koP

kierowca mechanik/ mechanik pojazdów samochodowych/operator obrabiarek skrawających

Witold Muszyński

102

25

4 I1

technik informatyk

Zbigniew Owczarek

8W

26

4 I2

technik informatyk

Krzysztof Czerwiński

104

27

4 S

technik pojazdów samochodowych

Paweł Głaz

108

28

4 FM

technik usług fryzjerskich/
technik mechanik

Beata Wermińska

28W

29

4 KN

technik mechatronik

Marzena Marek-Godek

106

30

4 R

technik reklamy

Tomasz Brud

209

Gabriela Rubas-Dębska

zdjecie b

Darek Gawron

W dniu 8 września 2021 r. w godz. 8:00 - 14:00 (sekretariat CKZ) można odbierać dyplomy, świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Po odbiór prosimy zgłosić się z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Uczniowie podczas odbioru świadectw zobowiązani są do zachowania dystansu oraz stasowania maseczek ochronnych.

Darek Gawron

W terminie do 15 września 2021 r. należy złożyć deklarację przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesję styczeń-luty 2022 r. Miejsce składania deklaracji  - sekretariat CKZ.

Darek Gawron

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 jest w dniu 1 września 2021 roku o godzinie 9:00

przed głównym wejściem do budynku szkoły.

Po zakończeniu uroczystości spotkania uczniów z wychowawcami:

Klasa

Zawód

Wychowawca

Sala

1I

technik informatyk

Alicja Konopelska

205

1P

technik programista

Aneta Wójcik

206

1EK

technik elektryk / technik mechatronik

Damian Rycerz

211

1MS

technik mechanik / technik pojazdów samochodowych

Anna Pikula

209

1FR

technik usług fryzjerskich / technik reklamy

Gabriela Rubas-Dębska

207

1kmo

kierowca mechanik / mechanik pojazdów samochodowych / operator obrabiarek skrawających

Marek Żurecki

202

 

2 IP

technik informatyk

Anna Dul

103

2 KSP

technik mechatronik/
technik pojazdów samochodowych

Piotr Kręcichwost

111

2 FRP

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Krzysztof Szczęch

107

2 EPP

technik elektryk/
technik programista

Aleksandra Siembida

54W

2 koP

kierowca mechanik/ mechanik pojazdów samochodowych/operator obrabiarek skrawających

Agnieszka Jarosz

100

3 MS

technik mechanik/technik pojazdów samochodowych

Marzena Grega-Stendiuch

201

3 I1

technik informatyk

Barbara Główka-Syp

200

3 I2

technik informatyk

Elżbieta Tokarczyk

208

3 K

technik mechatronik

Dorota Czerska-Pawełek

105

3 FR

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Agnieszka Janiec

30W

3 kmo

kierowca mechanik/mechanik pojazdów samochodowych

Jan Bąk

203

3 o

operator obrabiarek skrawających

Elżbieta Żurecka

103

3 KP

technik mechatronik

Barbara Surma

204

3 FRP

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Alicja Kotwica

25W

3 EPP

technik elektryk/technik programista

Katarzyna Budkowska

109

3 IP

technik informatyk

Maria Jabłońska

52W

3 MSP

technik mechanik/technik pojazdów samochodowych

Marcin Kowalik

212

3 koP

kierowca mechanik/ mechanik pojazdów samochodowych/operator obrabiarek skrawających

Witold Muszyński

102

4 I1

technik informatyk

Zbigniew Owczarek

8W

4 I2

technik informatyk

Krzysztof Czerwiński

104

4 S

technik pojazdów samochodowych

Paweł Głaz

108

4 FM

technik usług fryzjerskich/
technik mechanik

Beata Wermińska

28W

4 KN

technik mechatronik

Marzena Marek-Godek

106

4 R

technik reklamy

Tomasz Brud

34W

 

2021 © Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...