37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Belfer Roku 2017

Darek Gawron

Samorząd Uczniowski CEZ na swoim zebraniu dokonywał wyboru Belfra Roku 2017.

Wśród zaproponowanych kandydatów, którymi byli: pp. Agnieszka Jarosz, Gabriela Rubas-Dębska, Piotr Rochowski, Elżbieta Żurecka oraz Marek Żurecki wybrany został ten ostatni. To on będzie reprezentował naszą Szkołę na szczeblu powiatowym.

Prosimy więc o głosy całej społeczności naszej Szkoły.

Szczegóły regulaminowe konkursu oraz sylwetki kandydatów na stronie internetowej Powiatu Stalowowolskiego i w "Sztafecie".

SU CEZ

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...