37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Biblioteka CEZ powiększyła zbiory!

Darek Gawron

Jeszcze nie przebrzmiały w naszej szkole echa obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, jeszcze pamiętamy działania, które podjęliśmy w ramach programu SZKOŁA MŁODYCH PATRIOTÓW, a już prezentujemy efekty realizacji kolejnego projektu do którego przystąpiła nasza szkoła wiosną 2018 roku.

Teraz efekty naszych działań są widoczne.

20181120 082240

Przystępując do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020 pozyskaliśmy kwotę 15 000 zł. na zakup książek do biblioteki szkolnej.

Rodzice, uczniowie oraz nauczyciele składali swoje propozycje tytułów książek, które chcieliby przeczytać lub polecić znajomym. Powstała spora lista ciekawych pozycji książkowych. Ostatecznie udało się zakupić ponad 380 tytułów książek. Wzbogaciliśmy nasze zbiory o pozycje literatury pięknej, biografie, reportaże, poradniki, lektury, książki popularno-naukowe, albumy, wydawnictwa regionalne i literaturę anglojęzyczną.

Wszystkie książki zostały opracowane, są już na półkach i czekają na czytelników.

Na bieżąco będziemy prezentować książki z różnych dziedzin.

Dziś literatura nawiązująca do Niepodległej, zakupiona w ramach NPRCZ, którą prezentowaliśmy podczas obchodów 100.rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Wszystkie pozycje są dostępne dla czytelników.

Zapraszamy do biblioteki i zachęcamy do czytania!

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...