37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

REGIONALNY PODKARPACKI KONGRES ZAWODOWY

Darek Gawron

Dnia 29 marca 2019 roku w Rzeszowie odbył się REGIONALNY PODKARPACKI KONGRES ZAWODOWY, podczas którego nasza szkoła zaprezentowała się w Alei Zawodowców w duecie ,,szkoła + firma”, będąc przykładem efektywnego kształcenia zawodowego we współpracy z pracodawcą.

Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli jako jedyna szkoła z powiatu stalowowolskiego zaprezentowała swoją ofertę edukacyjną, promując wspólnie z Hutą Stalowa Wola S.A. oraz Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. kształcenie zawodowe, głównie zawód technik mechatronik.

Stoisko cieszyło się ogromnym powodzeniem i sympatią. Wśród odwiedzających znaleźli się między innymi: Podkarpacki Kurator Oświaty pani Małgorzata Rauch, Krystyna Wróblewska Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, absolwenci naszej szkoły studiujący obecnie w Rzeszowie, uczniowie szkół podkarpackich.

Organizatorem Kongresu był Wojewoda Podkarpacki oraz Podkarpacki Kurator Oświaty we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Partnerem kongresu był Uniwersytet Rzeszowski.
Organizację Podkarpackiego Kongresu Zawodowego wspierali: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Centralna Komisja Egzaminacyjna, Instytut Badań Edukacyjnych oraz Centrum Informatyczne Edukacji.

20190329 100329

Centrum Edukacji Zawodowej reprezentowali uczniowie klasy trzeciej technikum: Bartosz Wróbel i Kamil Stopa oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych pan Grzegorz Cygan.

Anna Glanert

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...