37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Startujemy z Kampanią DBI 2020

Monika Bis

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do obchodów kampanii Dzień Bezpiecznego Internetu 2020.

dbi 2020

W tym roku planujemy m.in. przygotować i rozpowszechnić ulotki informacyjne n.t. bezpiecznego korzystania z Internetu, opracować tematyczną ekspozycję w galerii na holu szkoły pt. Działajmy razem! Chcemy przygotować scenariusze lekcji wychowawczych i lekcji tematycznych z informatyki poświęcone tematyce świadomego korzystania z zasobów wirtualnych oraz przeprowadzić takie zajęcia z uczniami klas pierwszych technikum i szkoły branżowej,

Korzystając z platformy edukacyjnej FDDS przeprowadzimy szkolenia on-line dla młodzieży. Zorganizujemy także szkolny konkurs informatyczno-graficzny w czterech kategoriach graficznych dla uczniów naszej szkoły. Finałem szkolnej kampanii będzie happening, podczas którego nastąpi podsumowanie wszystkich działań oraz rozstrzygnięcie konkursów i uroczyste wręczenie nagród. Finał szkolnej kampanii DBI 2020 uświetniony zostanie zaproszeniem gości, sponsorów oraz osób zaangażowanych w ten projekt.

JUŻ NIEBAWEM OGŁOSZENIE REGULAMINU KONKURSU GRAFICZNEGO, CIESZĄCEGO SIĘ WŚRÓD UCZNIÓW NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ :)

Koordynatorki projektu Monika Bis i Justyna Krawiec

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...