37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Podsumowanie 28. Finału WOŚP w CEZ

Darek Gawron

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole był rekordowy pod względem zebranych środków (3.161,45 zł).

Nasza szkoła była również najhojniejszą placówką oświatową w powiecie. Brawo My!

wosp2020podziekowanie

Dziękujemy uczniom i pracownikom CEZ za zasilenie wośpowych puszek, przekazanie i licytowanie fantów, pomoc w organizacji przedzięwzięcia, a zespołowi New Generation i Krzysztofowi Siatrakowi za oprawę muzyczną.

Zdjęcia z imprezy w Galerii.

Liczymy na Was za rok.

Organizatorzy

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...