15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Sport

Darek Gawron

III Bieg o Puchar Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Stalowej Woli.

z3

Kolejny raz zakończyła się ogromnym sukcesem organizacyjnym impreza sportowa, która zaistniała m.in. dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Trudne leśne trasy wokół Ciemnego Kąta pokonało kilkuset zawodników startujących w czterech dyscyplinach: biegi (5 km, 10 km), nordic walking (5 km) i cross rowerowy (20 km).

W III Biegu o Puchar Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Stalowej Woli na dystansie 5 kilometrów wystartowała również reprezentacja CEZ, plasując się w czołówce: 3. i 5. miejsce zajęły odpowiednio Aneta Wójcik (czas netto: 30:44) i Anna Gadomska (czas netto:34:22). Wśród panów na podium stanęli: Robert Bołotiuch - 1. miejsce i Witold Muszyński - 2. miejsce z czasami: 21:22 i 27:07.

W crossie rowerowym startował Paweł Głasek (4. miejsce) a w marszu nordic walking Dorota Czerska-Pawełek.

Udało się osiągnąć cel imprezy i pomóc dwóm dziewczynkom – Aurelce i Rozalce, chorującym na ciężką i rzadką chorobę metaboliczną i epilepsję; zebrano około 20 tysięcy zł.

Podziękowania za współpracę należą się naszym nauczycielkom i ich rodzinom: Marii Karwowskiej oraz Beacie Wermińskiej oraz uczniom Adrianowi Nowińskiemu, Maksymilianowi Chudzikowi i byłej uczennicy dh. pwd. Aleksandrze Haszczuk wraz z 20. Stalowowolską Drużyną Harcerską "Wilki" i 39. Stalowowolską Drużyną Harcerską "Burza".

z1 z2

z4 z5

Więcej zdjęć w Galerii internetowej szkoły, lokalnej prasie i telewizji oraz na:

4miasta

FACEBOOK

Piotr Rochowski

logo

Po raz trzeci nasza szkoła jest współorganizatorem Leśnego Charytatywnego Festiwalu Sportu, który odbędzie się 26 września. W tym roku jednak impreza wyjdzie poza mury CEZ - biuro zawodów, start i meta oraz trasy zawodów, obsługiwane przez wolotariuszy w osobach naszych nauczycieli, ulokowane zostaną na Ciemnym Kącie.

Do wyboru są następujące dyscypliny: biegi na 5 km i 10 km, nordic walking na 5 km oraz zawody rowerowe na dystansie 20 km. Na zawodników czekają bogate pakiety startowe (plecaki, koszulki, maseczki, ręczniki treningowe, ...), a na mecie medal.

Na dystansie 5 km rozegrany zostanie III Ogólnopolski Bieg o Puchar Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Stalowej Woli, w którym uczestniczyć mogą wszyscy pracownicy zatrudnieni w oświacie (nauczyciele, kadra niepedagogiczna, obsługa).

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu Sportowym.

Szczegółowe informacje i zapisy pod linkami:

medale pakiet

W dniu 12.02.2020 w Mielcu odbyła się Rejonowa Licealiada w unihokeju chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce i awansowała do dalszych rozgrywek - półfinałów wojewódzkich.

• Partyka Patryk

zajęła V miejsce w półfinale wojewódzkim licealiady.

Opiekunem był Mirosław Zawisza.

W dn.17.02.2020 w Nowej Sarzynie odbyły się mistrzostwa województwa szkół średnich w tenisie stołowym.Reprezentacja naszej szkoły zajęła w nich 7 miejsce

Skład drużyny:Rafał Kata-kl.2I2-kapitan
Sebastian Sobczyk- kl.IMS
Mateusz Bidas-kl.4IR

Opiekun-Muszyński Witold

15 lutego odbyły się XIII Zimowe Otwarte Mistrzostwa Sandomierza w Triathlonie. Nasz nauczyciel Piotr Rochowski zajął drugie miejsce w kategorii M4 na dystansie supersprinterskim (0,5 km pływania + 10,5 km jazdy rowerem + 3,5 km biegu), zyskując tytuł wicemistrza Ziemi Sandomierskiej.

1 20 02 2020

Więcej o imprezie: Echo Dnia, Gość Sandomierski, Tygodnik Nadwiślański, Radio Kielce, Radio Leliwa

Relacja filmowa z zawodów: zobacz

2 20 02 2020 3 20 02 2020

4 20 02 2020

Źródła zdjęć: MOSiR Sandomierz, Tomasz Lis

II miejsce w powiatowej licealiadzie piłki siatkowej

mm1 18 12 19

W dniach 3 - 4 grudnia odbyła się powiatowa licealiada w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach udział wzięło 6 szkół z naszego powiatu. Reprezentacja CEZ zajęła w nich 2 miejsce.

Robert Bołotiuch

W dn.06.12.2019 w Rudniku odbyły się rejonowe zawody szkolne w tenisie stołowym (zwycięzcy z 4 powiatów). Reprezentacja naszej szkoły wygrała te zawody i awansowała do zawodów wojewódzkich.

• Kata Rafał - kl. 2I2-kapitan
  • Sobczyk Sebastian - kl. 1MS
  • Bidas Mateusz - kl. 4IR

wm 13 12 19 wm1 13 12 19

W dniach 27-28 listopad odbyła się powiatowa licealiada w piłce siatkowej chłopców. W zawodach udział wzięło 6 szkół z naszego powiatu. Reprezentacja CEZ zajęła w nich 3 miejsce.

Opiekun: Robert Bołotiuch

W dniach 6, 13 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 3 odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców.

W zawodach wzięły udział drużyny wszystkich szkół średnich ze Stalowej Woli. Po zaciętej walce nasz zespół zdobył II miejsce, mimo że nasza Szkoła nie posiada nawet boiska do piłki ręcznej.