15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Sport

Darek Gawron

Jubileuszowy Festiwal przeszedł już do historii. W czterech dyscyplinach sportowych (biegi na 5+ km i 10+ km, 5+ km nordic walking i 22 kilometrowa jazda rowerami MTB) wystartowało ponad 250 sportowców. W tym roku zbierano fundusze na leczenie czteroletniego Damianka, walczącego z guzem mózgu, a kwota przekroczyła 15 000 zł.

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce w szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych (27-09-2022 Stalowa Wola).

Startowało 21 uczniów zdobywając 802 pkt. i awansowali do Finału Wojewódzkiego Licealiady, który odbędzie się na wiosnę 2023 r.

mb 27 10 22

Opiekun

Marek Butryn

Pawel Głaz

W dniu 26października 2022 r. odbyły się mistrzostwa powiatu szkół ponadpodstawowych w tenisie stołowym. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce, awansując tym samym do szczebla rejonowego.

Skład drużyny:

• Sobczyk Sebastian kl. 4MS - kapitan
  • Czerwonka Kacper kl. 4MS
  • Janeczko Konrad kl. 4MS

tenis wm

Op. Muszyński W.

Nasz nauczyciel, Piotr Rochowski godnie reprezentował CEZ na zawodach sportowch. W swojej kategrii wiekowej wspiął się na podium:

• w czerwcu: I miejsce w Toruniu na Nocnej Piątce Kopernika (5 km),
  • w lipcu: II miejsce w Biegu Dookoła Winnicy "Sztukówka" koło Frysztaka (5 km),
  • w sierpniu: II miejsce w IX Triathlon Kraśnik (0,750 km pływania + 20 km jazdy na rowerze + 5 km biegu),
  • we wrześniu: I miejsce w Cross Duathlon Głogów (5 km biegu + 10 jazdy na rowerem + 2,5 km biegu), I miejsce w II Festiwalu Biegowym Sandomierskim Szlakiem Winnym (15+ km).

Zdjęcia: MOSiR Frysztak, Beata Wermińska, TVP, Piotr Rochowski

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady "Festiwal Sztafet" - 4 x 100m chłopców.

plakat bieg2022

Jak co roku Centrum Edukacji Zawodowej jest współorganizorem Leśnego Charytatywnego Festiwalu Sportowego. W związku z tym zapraszamy społeczność uczniowską do kibicowania naszym reprezentanton na trasie.

Zawodnicy z CEZu startują w biegach, marszu Nordic-Walking oraz crossie rowerowym. Początek imprezy o godzine 11:00 w sobotę, 8 października na Ciemnym Kącie.

damianek2022

Dochód wspomoże Damianka w walce z guzem mózgu.

Piotr Rochowski

25 maja w Przemyślu odbyła się Wojewódzka Licealiada w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Do zawodów finałowych kwalifikowało się po 20 najlepszych szkół z województwa podkarpackiego w kategorii dziewcząt i chłopców. Eliminacje (zawody rejonowe) odbyły się jesienią 2021 roku.

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych:

• biegowych (100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, bieg sztafetowy 4x100 m),
  • skocznych (skok w dal, skok wzwyż),
  • rzutnych (pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem).

Nasza Szkoła, reprezentowana przez drużynę lekkoatletyczną chłopców zdobyła 10 miejsce.