37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

Darek Gawron

Dnia 29 kwietnia w siedzibie Automobilklubu Stalowowolskiego odbył się Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie III klas szkoły branżowej I stopnia:

  1. Kacper Bednarz - IIIkmo,
  2. Kacper Rojan - III kmo,
  3. Bartłomiej Kwitkowski - III kop.

Nasi uczniowie zdobyli III miejsce nieznacznie ustępując innym zespołom. Do zdobycia pierwszego miejsca zabrakło zaledwie 2 pkt. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem turnieju był uczeń naszej szkoły Kacper Rojan.

 Opiekunowie zespołu: Jan Bąk i Marcin Kowalik

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...