37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

II miejsce nasze drużyny

Darek Gawron

W dniu 26 kwietnia 2017 r. odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w piłce nożnej chłopców. Nasza szkoła zajęła II miejsce.

tom b1

 

Skład drużyny:

tom b2

W górnym rzędzie od lewej: Nowak Marcin, Oczak Michał, Olszowy Mikołaj, Tomala Kamil, Wołoszyn Krzysztof, Kurkiewicz Mateusz, Markut Sebastian, Kozimala Kacper

W dolnym rzędzie od lewej: Kargol Bartłomiej, Trawiński Konrad, Gumuliński Kamil, Pawlik Dawid

Wyniki meczów:

KEN – CEZ 0:3

SAMORZ. – ZSP3 5:0

LO KEN – ZSP1 2:2

SAMORZ—ZSP 0:3

CEZ – ZSP1 2:0

ZSP3 –ZSP 0:5

1 miejsce gr. A - 2 miejsce gr. B CEZ – SLO 2:0

2 miejsce gr. A - 1 miejsce gr. B ZSP1 – ZSP2 0:5

Mecz o 3 miejsce SLO -- ZSP1 2:1

Mecz o 1 miejsce CEZ – ZSP2 0:1

Podsumowanie:

Często bywa, że jeden mecz w turnieju jest słabszy. Pech chciał, że jedyną w turnieju bramkę straciliśmy w najważniejszym meczu- Finale. Ktoś powie „ szczęście sprzyja lepszym” W tym dniu był wyjątek od tej reguły. Nie brakło szczęścia tylko „ korków” ponieważ chłopcy naszej szkoły grali w obuwiu halowym przy mocno padającym deszczu.

Tomasz Brud

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...