37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Finał eliminacji okręgowych OITiW

Darek Gawron

Dnia 23 maja 2017 roku pod patronatem Prezydenta Miasta Stalowej Woli, Zarządu Powiatu Stalowowolskiego oraz Prezesa Zarządu HSW S.A. odbyło się uroczyste podsumowanie Okręgowego Finału Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

Finał eliminacji okręgowych OITiW „Blok B – Wynalazczość” odbył się 25 marca 2017 roku w siedzibie Oddziału SIMP w Stalowej Woli, natomiast finał eliminacji okręgowych OITiW „Blok A – Innowacje Techniczne” odbył się w dniu 20 kwietnia 2017 roku.

Dziękujemy wszystkim , którzy reprezentowali naszą szkołę w tych prestiżowych zmaganiach. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 2 - 4 czerwca 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Reprezentacja okręgu na eliminacjach centralnych składać się będzie wyłącznie z uczniów naszej szkoły co należy w skali Polski do rzadkości a reprezentować nas będą:

Dawid Szewczyk, Daniel Bis oraz Kamil Nowak.

Zainteresowanych odsyłamy do prezentacji, która jest podsumowaniem Okręgowego Finału Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...