37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Światowy Dzień Języka Angielskiego 23 kwietnia

Darek Gawron

MicrosoftTeams image

Już w najbliższy piątek - 23 kwietnia - obchodzimy Światowy Dzień Języka Angielskiego. W związku z tym wydarzeniem uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie szkolnym 'English Language Day'.

Projekt trwał 3 miesiące i miał na celu poszerzenie wiedzy oraz zainteresowanie uczniów nowymi, niecodziennymi aspektami języka angielskiego. Odbywał się on w tym nietypowym czasie zdalnego nauczania, ale nie było to przeszkodą, by młodzież zaangażowała się w 100%. Co ciekawe, dzięki temu ujawnione zostały przeróżne talenty naszych uczniów.

Uczniowie spisali się na medal pracując ochoczo w swoim wolnym czasie. Efektem końcowym jest film, który przedstawia ciekawostki o języku angielskim, informacje o wybranych krajach anglojęzycznych oraz popularne angielskie łamacze językowe. Chętnych do zapoznania się z prezentacją zapraszamy do obejrzenia!

FILM - kliknij!!!

Wielkie podziękowania należą się następującym uczniom klasy 2FR, 2 I1 oraz 2EPP za chęć partycypowania oraz ciężką pracę! W projekcie udział wzięli:

  • Joanna Cygan
  • Karolina Herdzik
  • Aleksandra Nieradka
  • Katarzyna Kornafel
  • Mateusz Wątroba
  • Wojciech Wermiński
  • Dominik Ziętko
  • Tomasz Rybiński
  • Norbert Cygan

Dziękujemy także panu Dyrektorowi Piotrowi Żyjewskiemu za pomoc w realizacji projektu.

Koordynator projektu - Aleksandra Siembida

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...