37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Spotkania rodziców z wychowawcami

Darek Gawron

 Spotkania rodziców z wychowawcami - 13 września 2021r. o godz. 16:30

Lp.

Klasa

Zawód

Wychowawca

Sala

1

1 I

technik informatyk

Alicja Konopelska

205

2

1 P

technik programista

Aneta Wójcik

206

3

1 EK

technik elektryk/ technik mechatronik

Damian Rycerz

211

4

1 MS

technik mechanik / technik pojazdów samochodowych

Anna Pikula

w innym terminie

5

1FR

technik usług fryzjerskich / technik reklamy

Gabriela Rubas-Dębska

207

6

1kmo

kierowca mechanik / mechanik pojazdów samochodowych / operator obrabiarek skrawających

Marek Żurecki

202

7

2 IP

technik informatyk

Anna Dul

103

8

2 KSP

technik mechatronik/
technik pojazdów samochodowych

Piotr Kręcichwost

w innym terminie

9

2 FRP

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Krzysztof Szczęch

107

10

2 EPP

technik elektryk/
technik programista

Aleksandra Siembida

54W

11

2 koP

kierowca mechanik/ mechanik pojazdów samochodowych/operator obrabiarek skrawających

Agnieszka Jarosz

100

12

3 MS

technik mechanik/technik pojazdów samochodowych

Marzena Grega-Stendiuch

201

13

3 I1

technik informatyk

Barbara Główka-Syp

200

14

3 I2

technik informatyk

Elżbieta Tokarczyk

208

15

3 K

technik mechatronik

Dorota Czerska-Pawełek

105

16

3 FR

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Agnieszka Janiec

30W

17

3 kmo

kierowca mechanik/mechanik pojazdów samochodowych

Jan Bąk

203

18

3 o

operator obrabiarek skrawających

Elżbieta Żurecka

w innym terminie

19

3 KP

technik mechatronik

Barbara Surma

204

20

3 FRP

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Alicja Kotwica

25W

21

3 EPP

technik elektryk/technik programista

Katarzyna Budkowska

109

22

3 IP

technik informatyk

Maria Jabłońska

52W

23

3 MSP

technik mechanik/technik pojazdów samochodowych

Marcin Kowalik

212

24

3 koP

kierowca mechanik/ mechanik pojazdów samochodowych/operator obrabiarek skrawających

Witold Muszyński

102

25

4 I1

technik informatyk

Zbigniew Owczarek

8W

26

4 I2

technik informatyk

Krzysztof Czerwiński

104

27

4 S

technik pojazdów samochodowych

Paweł Głaz

108

28

4 FM

technik usług fryzjerskich/
technik mechanik

Beata Wermińska

28W

29

4 KN

technik mechatronik

Marzena Marek-Godek

106

30

4 R

technik reklamy

Tomasz Brud

209

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...