Sport

Sezon startowy sportowców CEZ rozpoczęty

Darek Gawron

Sportowcy naszej szkoły rozpoczęli nowy sezon z sukcesami.

2 kwietnia podczas Otwartych Mistrzostw Stalowej Woli w Biegach Przełajowych (dystans 3 km) Piotr Rochowski stanął na podium zajmując trzecie miejsce w kategorii wiekowej. Nieco wcześniej startował w XIV Zimowych Otwartych Mistrzostwach Sandomierza w Triathlonie (0,5 km pływania + 10,5 km jazdy rowerem + 3,5 km biegu) i uplasował się na drugim miejscu.
Natomiast Aneta Wójcik startowała w Biegu Wilczym Tropem Żołnierzy Wyklętych (5 km) w Bojanowie i w swojej kategorii zajęła trzecie miejsce.