Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli

e maturalny e zawodowy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w piątek o godzinie 9:00 w auli szkolnej.

Po uroczystości odbędą się spotkania klas z wychowawcami w salach lekcyjnych według poniższego wykazu:

Lp.

Klasa

Zawód

Wychowawca

Sala

1

1E

technik elektryk

Elżbieta Tokarczyk

208

2

1K

technik mechatronik

Aneta Bedońska

211

3

1FR

technik usług fryzjerskich/technik reklamy

Agnieszka Janiec

201

4

1I

technik informatyk

Krzysztof Raczyk

205

5

1P

technik programista

Barbara Główka-Syp

101

6

1S

technik pojazdów samochodowych

Piotr Rochowski

105

7

1km

kierowca mechanik/ mechanik pojazdów samochodowych

Agnieszka Jarosz

100

8

1o

operator obrabiarek skrawających

Grzegorz Bieleń

209

9

2 EK

technik elektryk/technik mechatronik

Marcin Socha

207

10

2 FR

technik usług fryzjerskich/technik reklamy

Anna Gadomska

212

11

2 I

technik informatyk

Małgorzata Stadnik

202

12

2 MS

technik mechanik / technik pojazdów samochodowych

Jacek Matyka

14W

13

2 P

technik programista

Monika Bis

107

14

2 m

mechanik pojazdów samochodowych

Jan Bąk

102

15

2 ok

operator obrabiarek skrawających/kierowca mechanik

Mirosław Wołoszyn

15W

16

3 I

technik informatyk

Alicja Konopelska

203

17

3 P

technik programista

Aneta Wójcik

106

18

3 EK

technik elektryk/technik mechatronik

Bołotiuch Robert

103

19

3 MS

technik mechanik/technik pojazdów samochodowych

Anna Pikula

200

20

3 FR

technik usług fryzjerskich/technik reklamy

Gabriela Rubas-Dębska

10W

21

3 kmo

kierowca mechanik/mechanik pojazdów samochodowych/operator obrabiarek skrawających

Roman Ciba

206

22

4 IP

technik informatyk

Anna Dul

108

23

4 KSP

technik mechatronik/technik pojazdów samochodowych

Piotr Kręcichwost

111

24

4 FR

technik usług fryzjerskich/
technik reklamy

Krzysztof Szczęch

8W

25

4 EPP

technik elektryk/technik programista

Aleksandra Siembida

109

Współpracujemy z: